Спрости вираз 0,5а • 0,2 і знайди його значення, якщо а = 0,9; 7195,7


Ответы на вопрос

Отвечает Шерин Никита.
Щоб спростити вираз 0,05а *
0,2, потрібно помножити ці
два дроби:
0,05a * 0,2 = 0,01a
Тоді, замінюючи а на 0,09, маємо:
0,01 * 0,09 = 0,0009
Або замінюючи а на 7195,7, маємо:
0,01 * 7195,7 = 71,957
Отвечает Придатко Вікторія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.5а×0.2= 0.1а

если а =0.9 , то ответ 0.09

если а =7195, 7. , то ответ 719,5

в общем отделить в значениях 1 цифру и получишь ответ.