13 Обчисліть зручним способом. a. 567 237 + 118 549 - 67 237


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Дима.

1. Спочатку додамо перше число до другого:
567,237 + 118,549 = 685,786

2. Тепер віднімемо третє число:
685,786 - 67,237 = 618,549

Отже, результат виразу 567,237 + 118,549 - 67,237 дорівнює 618,549.
Отвечает Шевелёв Даниил.

Ответ:

567 237+118 549=685 786

685 786-67 237=617 549