Для нумерації сторінок книги Використали 2053 цифри. Скільки сторінок у книзі, якщо нумерація

починається з 3?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетов Валентин.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

перші 7 сторінок мають лише по одній цифрі (в сумі 7)

наступні 90 мають по дві цифрі (90*2=180)

180+7=187

2053-187=1866

1866/3=622 - сторінок що мають 3 цифри

7+90+622=719 сторінок всього