⦁ Число спочатку збільшили на 20 %, а потім зменшили на 20 %. Як змінилося число? ⦁ Кількість

студентів в університеті збільшувалася на одне й те саме число відсотків і за три роки зросла з 5000 до 6655 осіб. На скільки відсотків збільшувалася кількість студентів щороку?

Ответы на вопрос

Отвечает Ешмейкин Никита.

Ответ:   1. Давайте розглянемо перше питання. Щоб з'ясувати, як змінилося число після збільшення на 20% та зменшення на 20%, нам потрібно розглянути обидва кроки окремо.

Якщо число спочатку збільшили на 20%, то ми можемо використати наступну формулу: число + (20% від числа). Наприклад, якщо початкове число дорівнює 100, то після збільшення на 20% ми матимемо 100 + (20% * 100) = 120.

Потім, якщо отримане число зменшили на 20%, ми можемо використати аналогічну формулу: число - (20% від числа). Виходячи з прикладу вище, це буде 120 - (20% * 120) = 96.

Отже, число змінилося з 100 до 96, тобто зменшилось на 4%.

2. Друге питання стосується збільшення кількості студентів в університеті щороку за трьома роками. Ми можемо використати формулу відсоткового збільшення, яка має вигляд:

(Нове число - Початкове число) / Початкове число * 100%.

За даними, кількість студентів зросла з 5000 до 6655 осіб, тобто різниця становить 6655 - 5000 = 1655 осіб.

Тепер ми можемо застосувати формулу і отримати відсоток збільшення:

(1655 / 5000) * 100% = 33.1%.

Таким чином, кількість студентів збільшувалася щороку на приблизно 33.1%.

Надіюся, ці відповіді помогли тобі. Якщо є ще запитання або потреба у подальшій допомозі, не соромся питати!

Пошаговое объяснение: якось так)