Деякий юнак пішов із Києва до Білої Церкви. Він проходив за день 14км. Через день слідом за ним був

посланий другий юнак який проходив 45км за день. На якій відстані від Києва другий наздожене першого?

Ответы на вопрос

Отвечает Nuridenova Eldana.

Це задача на рух. Перший юнак проходить 14 км за день, а другий - 45 км за день. Через день перший юнак пройде 14 км, а другий юнак пройде 45 км. Таким чином, другий юнак наздожене першого на 45 - 14 = 31 км за день. Оскільки перший юнак вже пройшов 14 км, то другий юнак наздожене його через 14 / 31 = 0,45 дня або приблизно через 11 годин. За цей час другий юнак пройде 0,45 * 45 = 20,25 км від Києва. Таким чином, другий юнак наздожене першого на відстані приблизно 20,25 км від Києва.