Сума двох чисел дорівнює 50. Знайдіть найбільший добуток


Ответы на вопрос

Отвечает Айтбаева Айгерим.

Ответ:625

Пошаговое объяснение: 25+25=50

25^2=625

Отвечает Лакеева Соня.

Ответ:

625

Пошаговое объяснение:

x+y=50

y=50-x

xy=x(50-x)=50x-x^2=-x^2+50x

Найбільше значення має у вершині параболи.

q=-\frac{D}{4a}=-\frac{50^2}{4\cdot(-1)}=-\frac{2500}{-4}=625