Скільки центнерів картоплі потрібно засипати восени у сховище, щоб мати навесні 489 ц картоплі,

якщо втрати при її зберіганні становлять 2,2%?

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

Відповідь:

500 центнерів картоплі потрібно засипати восени у сховище, щоб мати навесні 489 ц картоплі.

Покрокове пояснення:

Якщо втрати при зберіганні картоплі становлять 2,2%, то навесні залишиться лише 100% - 2,2% = 97,8%, що складає 489 центнерів картоплі.

Складемо пропорцію:

97,8% - 489 центнерів

100% - Х центнерів

Х / 100% = 489 / 97,8%

Х = 489 × 100% / 97,8% = 500 центнерів картоплі потрібно засипати восени у сховище, щоб мати навесні 489 ц картоплі.