Щоб довести що функція є парною F(x) = 16x^4 / (x² + 1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеенко Артём.

\displaystyle F(x)=\frac{16x^4}{x^2+1}\\F(-x) =\frac{16(-x)^4}{(-x)^2+1} = \frac{16x^4}{x^2+1}=F(x)