Маса кавуна й дині разом 8 кг, а Маса трьох кавунів і двох в динь разом - 22 кг Запитання: Яка

маса кавуна й дині окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Пищов Егор.

Кавун-х

Диня-у

{х+у=8

{3х+2у=22

{х=8-у

{3х+2у=22

3(8-у)+2у=22

24-3у+2у=22

-у=22-24

-у=-2

у=2

х=8-2=6

Маса кавуна-6кг

Маса дині-2кг