Виконайте дію 4√a-2√a+√25a-√4a


Ответы на вопрос

Отвечает Исакова Варя.

Ответ:

4\sqrt a-2 \sqrt a+\sqrt{25a}-\sqrt{4a}=5\sqrt a

Пошаговое объяснение:

4\sqrt a-2 \sqrt a+\sqrt{25a}-\sqrt{4a}=4\sqrt a-2 \sqrt a+5\sqrt{a}-2\sqrt{a}=\sqrt a(4-2+5-2)=5\sqrt a

Отвечает Мацко Богдан.
Для обчислення даного виразу, розкриємо дужки і скоротимо подібні доданки:

4√a - 2√a + √25a - √4a

= (4 - 2)√a + (√25 - √4)√a

= 2√a + 5√a - 2√a

= 5√a

Таким чином, вираз 4√a - 2√a + √25a - √4a дорівнює 5√a.