У школі навчаєтьс 354 учні початкових класів.Першокласники становлять1/3 всіх учнів початкових

класів,а четвертокласники-1/4решти.Скільки четвертокласників навчається у школі?

Ответы на вопрос

Отвечает Попадин Мар'ян.

Ответ: 59 учеников

Пошаговое объяснение:

Первоклассников в школе равно:

354*1/3=118 учеников

Остальных учеников в школе равно:

354-118=236 учеников

Четвероклассников в школе равно:

236*1/4=59 учеников

Отвечает Малая Настя.
Першокласників у школі є 354 / 3 = 118.
Решта учнів початкових класів (поза першими класами) складається з 354 - 118 = 236 учнів.
Четвертокласники становлять 1/4 від цієї решти, тому їх кількість дорівнює 236 / 4 = 59.
Отже, у школі навчається 59 четвертокласників.