одна із сторін трикутника у 2 разі менша від другоі і на 7сантиметрів менша від третьоі знайдіть

сторони трикутника якщо його периметер=39 сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Илья.

перша сторона х см,друга сторона 2х,а третя х+7 Складемо рівняння

х+2х+х+7=39

4х=39-7

4х=32

х=32:4

х=8 см перша сторона

8*2=16 см друга сторона

8+7=15 см третя сторона

перевірка: 8+16+15=39 см периметр