Знайди значення виразу 13-а,якщо а=4,5,10


Ответы на вопрос

Отвечает Федуняк Віка.
13-а,якщо а=4,то 13-4=9; якщо а=5,то 13-5=8; якщо а=10,то 13-10=3.