Різниця двох чисел дорівнює 100.знайдить ці числа,якщо одне з них у 3 рази менше від іншого


Ответы на вопрос

Отвечает Никонорова Елизавета.
Х - 3х = 100
-2х = 100
 х = - 50 одно число
- 150  второе число


3х -х = 100
2х = 100
х = 50  одно число
150 второе число