Твірна l=14 см. кут при вершині осьового перерізу альфа=60°. знайти S повне конуса.


Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.
R=l*sin(alpha/2)
S=S1+S2
S1=pi*R^2
S2=S1*l/R=pi*R*l
S=pi*R*(R+l)=pi*l*sin(alpha/2)*(l*sin(alpha/2)+l)=pi*l^2*sin(alpha/2)*(sin(alpha/2)+1)=
=pi*12^2*sin(pi/6)*(sin(pi/6)+1) см^2 =108*pi см^2 = 339,292 см^2 ~ 339,3 см^2