Швидкість пароплава проти течії річки дорівнює 24,8 км/год, в швидкість течії — 2,6 км/год.

Знайдіть швидкість пароплава за течією.

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.
1) 24,8 + 2,6 = 27,4 (км/год) - власна швидкисть пароплава
2) 27,4 + 2,6 = 30 (км/год) - за течією
Відповідь: швидкість пароплава за течією 30 км/год

або так:

24,8 + 2,6 * 2 = 24,8 + 5,2 = 30 (км/год) - швидкість за течією