Велосипедист проїхав 20 км зі швидкістю 10км/год і 15 км зі швидкістю 5км/год.Знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Клещева Дарья.
Хоть я не Украинец но я решил 
20 км со скоростью 10 км/ч
значит ехал 20/10=2 часа
15/5=3 часа
всего 5 часов
путь 20+15=35 км

35/5=7 км/ч