Задача на логіку... Бабусі разом з онуком 78 років, причому онуку стільки місяців, скільки бабусі

років. Скільки років онуку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарелко Никита.
1 год = 12 месяцев
78 * 12 = 936 месяцев разом бабусi з онуком
х месяцев внуку
12х месяцев бабусе
х + 12х = 936
13х = 936
х = 936 : 13
х = 72
72 месяца внуку (72 : 12 = 6 лет)
72 года бабусе 
Проверка: 72 + 6 = 78 рокiв разом бабусi з онуком
Вiдповiдь: 6 рокiв онуку.