мав поява за день зібрала 730 бананів частину бананів Вона розклала у 25 ящиків по 10 бананів у

кожному а решту у більші ящиків по 12 бананів у кожному Скільки більше ящиків використала

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
1) 25×10=250 (б) розклали у ящики
2) 730-250=480 (б) залишилось
3) 480÷12=40 (ящ)
Відповідь: більше використала мавпа більших ящиків - 40 шт.