Задача з математики 4 класу з Бліц-контролю знань М.В.Беденко математика 1 частина: За 2 дні

мавпочка зібрала 114кг бананів.Першого дня вона зібрала в 5 разів більше, ніж другого. Скільки кілограмів бананів збирала мавпочка кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.
Якщо на другий день мавпочка зібрала 1 частину яблук,то першого дня вона зібрала 5 таких частин.
Отже за 2 дні  вона зібрала 6 частин яблук :   1) 1+5=6 (ч.)
знайдемо скільки яблук в одній частині:           2) 114:6=19(кг) -це вона і назбирала                                                                                         другого дня
тепер знайдемо скільки першого дня:               3)19*5=95(кг) або 3) 114-19=95(кг)