З однієї грядки зібрали 25 кг огірків це на 8 кг менше ніж з другої скільки кг зібрали з обох

грядок Помогите решить условие плизззз

Ответы на вопрос

Отвечает Мошников Денис.
25+8= 32(кг)-з другої грядки
32+25=57(кг)-з обох грядок