з однієї грядки зібрали 27 кг. огірків, а з другої - в 3 рази менше, ніж з першої, а з третьої - на

11 кг більше, ніж з другої. Скільки кілограмів огірків зібрали з трьох грядок?

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Станислав.
27:3=9
9+11=20
9+20+27=29+27=56