Функцію задано формулою : у=12/х (12 поділене на ікс)Знайти значення якщо 1) х=1 2)х=-3 3)х=-0,8

4)х=5

Ответы на вопрос

Отвечает Борохтянова Эльвира.
У= 12/х
х=12; у = 12÷ 12=1
х =-3; у = 12/-3=-4
х = - 0,8; у = 12/ -0,8=- 15
х =5; у = 12/5 =2,4