А=75,205,305,326 деп алып, а×8 жəне а + 325 өрнектерінің мəндерін тап.


Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Руслан.
1) а×8
a(75)×8=600
а(205)×8=1640
305×8=2440
326×8=2608
2) а+325
75+325=400
205+325=530
305+325=530
326+325=651