для приготування салатів на зиму сімя придбала 50кг овочів:25кг капусти, цибулі у 5 разів менше, а

решта помідори.Скільки кілограмів помідорів придбала сімя

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Ангелина.
1)    25:5=5(кг) - цибули
2)   50-25-5=20(кг) - помидоров