Два автобуси виїхали одночасно з різних міст назустріч один одному й через 2 години зустрілися на

деякій станції. Яка відстань між містами, якщо перший автобус їхав зі швидкістю 75км/год,а другий -зі швидкістю 80км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханский Магжан.
1).75+80=155(км/год)— швидкість зближення автобусів
2)155*2=310(км)—відстань між містами
Відповідь: відстань між містами 310 км