4. Запиши вираз, обчисли його значення. Різницю чисел 384 012 і 11 307 зменшити у 3 рази. 5.

Знайти периметр і площу прямокутника, якщо довжина його 9 см, а ширина у 3 рази менша. Накресли цей прямокутник. 6. Розв'яжи задачу. Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси. Перший автобус їхав із швидкістю 60 км/год, а другий – 62 км/год. Через 5 годин вони зустрілися. Яка відстань між містами? Додаткове завдання* - х : 6 = 540 * 8 - Із банки, у якій міститься 320 г чаю, щодня беруть по 20 г для заварювання. У який день тижня чай закінчиться, якщо банку відкрили в четвер?

Ответы на вопрос

Отвечает Плаксина Виктория.

4.(384012-11307)÷3=124235

5.

1)9÷3=3

2)(9+3)×2= 24(см)-P;

3)9×3=27(см)-S.

6.

1)60+62=122(км)-разом проїхали за годину;  

2)122×5=610(км)-відстань між містами.

додаткове

х÷6=540×8

х÷6=67.5

х=67.5×6

х=405

1)320÷20=16-днів буде стояти банка з чаем;

ответ:закінчеться в середу.