X:1.7-2.5=4.01допоможіть вирішити рівняння будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кочева Мирослава.
X:1,7-2,5=4,01
x:1,7=4,01+2,5
x:1,7=6,51
x=6,51*1,7
x=11,067