Көлдің жиегінде 3 балықшы балық аулап отыр.Олар 75 шортан ұстап алды да,одан сорпа пісіре

бастады.Балықшылардың біреуі 8 шортан,екіншісі 12,үшіншісі 7 шортанды сорпа пісіруге бергенде,өздерінде қалған шортандардың саны бірдей болды.Əр балықшы қанша шортан аулаған? А)24,30,21В)24,28,23С)16,24,35D)30,21,24Срочно нужен

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.
X + y + z = 75
x - 8 = y - 12 = z - 7

x - 8 = y - 12
x = y - 4

y - 12 = z - 7
z = y - 5

y - 4 + y + y - 5 = 75
3y - 9 = 75
y = 28

28 = 12 = 16 = z - 7 
z = 23
16 = x - 8
x = 24

Жауабы: 24, 28, 23 (B)