Площа першої кімнати-32,8 м кватратних що на 5,6м квадратних менше ніж площа другої, а площа

третьої кімнати на 14,2 м квадратних більша ніж площа другої. Яка площа трьох кімнат разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Куандыков Даурен.
1) 32,8+5,6=38,4 м2 - площа 2 кімнати
2) 38,4+14,2=52,6 м2 - площа 3 кімнати
3) 32,8+38,4+52,6=123,8 м2 - площа 3 кімнат разом