Будь ласка скажіть як то можна знайти градусну міру дуги, якщо дано, що площа сектора дорівнює ⅔

площі круга

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.
s1=(π × r² × α)/360°  - площа сектора
s2=π*r²  - площа коло

s1/s2=2/3
α/360°=2/3
α=240°