У коробці 8 вітамінок,а в баночці на 6 вітамінок більше.Скільки вітамінок у трьох таких баночках.


Ответы на вопрос

Отвечает Уалигазинов Мади.
1) 8+6=14 (шт.) - витаминок в 1 баночке
2) 14 * 3=42 (шт.) - витаминок в 3 баночках
Ответ: 42 витаминки
Отвечает Воленчук Дашенька.
8+6=14 (в) - в банке
14×3=42 (в) - в 3х банках