У двох пакетах було 3,75кг борошна. В одному з них було на 0,25 менше, ніж у другому. Скільки

борошна було в кожному пакеті?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыгина Дарья.
По даним умовам можемо скласти рівняння :
х-0,25+х=3,75
2х-0,25=3,75
2х=4
х=2 (кг) - борошна було в одному пакеті
2-0,25=1,75 (кг) - борошна було у другому пакеті
Відповідь : в одному пакеті було 2кг борошна, а у другому - 1,75кг.
====================
Перевірка : 2+1,75=3,75.