Було відремонтовано 456 км дороги протягом трьох тижнів . За перший тиждень відремонтували 0, 15

дороги , а за другий -30% решти. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Запольский Ярослав.
456*0,15=68,4(км) - 1 неделя,
456-68,4=387,6(км) - осталось,
387,6*30/100=116,28(км) - 2 неделя,
387,6-116,28=271,32(км) - 3 неделя
Ответ - 271,32км