Було відремонтовано 456 км дороги . За перший тиждень відремонтували 0,15 дороги , а за другий 0,3

решти . Скільки кілометрів дороги відремонтували за другий тиждень роботи ?

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Юля.

Відповідь: 456*0,15=68,4(км) - 1 неделя,

456-68,4=387,6(км) - осталось,

387,6*30/100=116,28(км) - 2 неделя,

Покрокове пояснення: