Петрик ішов з одного села в інше 0,3 год лісом і 0,6 год по дорозі , подолавши за весь час 4,47 км

. З якою швидкістю рухався Петрик лісом, якщо по дорозі вінішов із швидкістю 5,2 км\ год ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ирклиевська Алла.
Пусть Петрик шёл лесом со скоростью х км/ч. 
Уравнение: х * 0,3 + 5,2 * 0,6 = 4,47
                    0,3х + 3,12 = 4,47
                    0,3х = 4,47 - 3,12
                    0,3х = 1,35
                    х = 1,35 : 0,3
                    х = 4,5
Вiдповiдь: 4,5 км/год.

Проверка:
4,5 * 0,3 + 5,2 * 0,6 = 4,47
1,35 + 3,12 = 4,47
4,47 = 4,47