Середнє аревметичне 5 чисел = 2,58 а середнє аревметичне інших чисел 4,56 знайдіть середнє

аревметичне всіх 12 чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Цыпленок Анна.
(2,58*5+4,56*7)/12=(12,9+31,92)/12=44,82/12=3,735
Отвечает Муртазина Карина.
(2,58*5+4,56*7)/12
(12,9+31,92)/12
44,82/12
3,735