Середнє арифметичне пяти чисел дорівнює 2,58,а середнє семи інших чисел -4,56.Знайдіть середнє

арифметичне всіх дванадцяти чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Спирина Ксюша.
Не знаб правильно или нет, но по-моему так:
2,58*5=12,9
-4,56*7=-31,92
12,9+(-31,92)
----------------- =-1,585
12