Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 1,4, а середнє арифметичне п’яти інших чисел – 1,24.

Знайдіть середнє арифметичне всіх восьми чисел.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Ирина.

Ответ:1) 1.4*5=7

2)1.24*3=3.72

3)5+3=8

4)7.00+3.72=10.72

5)10.72:8=1.34

Пошаговое объяснение: