Перший доданок 600 другий у 3 рази більший знайди суму


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Настя.
600*3+600=1800+600=2400
Отвечает Райкин Матвей.
Оскільки перший доданок 600, а другий у 3 рази більше то : 600 + 600*3 = 2400