Перший доданок більший від другого у 2 рази. Чому дорівнює сума,якщо перший доданок - число 20?


Ответы на вопрос

Отвечает Гончар Валік.

Ответ: 30

Пошаговое объяснение:

якщо перший доданок 20, то другий у 2 рази меньший і дорівнює

20:2=10

сума дорівнює 20 +10=30

Отвечает Осипова София.

Ответ:

60.

Пошаговое объяснение:

Нехай перший доданок а=20, тоді в=20*2=40.

Сумма с=20+40=60.