У трьох цистернах 60 т палива В першій на 15 т .більше ніж у другій ,а у третій у3 рази більше ,ніж

у другій .Скільки т.палива у другій цистерні?Складіть рівняння до задачи

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.
Пусть х (т) топлива во второй цистерне, тогда х + 15 (т) - в первой и 3х (т) - в третьей. Уравнение:
х + х + 15 + 3х = 60
5х = 60 - 15
5х = 45
х = 45 : 5
х = 9
Вiдповiдь: 9 т палива у другiй цистернi.

Проверка:
9 + 9 + 15 + 3 * 9 = 60