Периметр прямокутника 30см. Його довжина 10см, знайди його ширину.


Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Диана.
Р = 2(а + в)
30 = 2(10 + в)
2(10 + в) = 30
10 + в = 30 : 2
10 + в = 15
в = 15 - 10
в = 5
____________
30 = 2(10 + 5)
30 = 30
Ответ: Довжина 5 см
____________________________
Sunny Storm (Darknight)