З першої яблуні зірвали 36 кг яблук, з другої яблуні- на 8 кг більше, ніж з першої, а з третьої- в

два рази менше, ніж з другої.Скільки ящіків потрібно, щоб укласти всі яблука, якщо в один ящик вміщується 10 кг яблук

Ответы на вопрос

Отвечает Круглова Александра.
1)36+8=44(кг)-2яблоня
2)44:2=22(кг)-3яблоня
3)36+44+22=102(кг)-яблок всего
4)102:10=10,2(ящ)
Вроде правильно , если десятичные дроби не учили, тогда не правильно.