Із трьох полів зібрали 2480т цукрових буряків. Із першого поля зібрали на 80% більше, ніж з

другого, а з третього —на 48т більше, ніж з другого. Скільки тонн цукрових буряків зібрали з кожного поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Ирина.
Нехай з другого поля зібрали х тонн, тоді в першрхо 1,8х тонн, з третього х+48 тонн.
1,8х+х+х+48=2480
3,8х=2480
х=640.
З другого поля зібрали 640 т, в першого 1,8*640=1152 т, з трерього 640+48=688 т.