Із першого господарка на цукровий завод надійшло 3027 ц цукрових буряків, з другого на 934 ц

більше, ніж з першого, а з третього на 900 ц менше, ніж із другого. Скільки всього цукрових буряків надійшло на завод віт трьох господарств?

Ответы на вопрос

Отвечает Утенков Тимофей.

Ответ:

1)3027+934=3961 ц. від 2

2)3961-900=3061 ц. від 3

3)3961+3061+3027=10049 ц. від усіх.

Пошаговое объяснение: надеюсь что помогла.