З першого поля зібрали на 25% менше бавовни, чим із другого, а з третього - на 20% менше, ніж з

перших двох. Скільки тонн бавовни зібрали з трьох полів разом, якщо з третього поля зібрали бавовни на 48ц більше, ніж з другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханадян Давид.

Відповідь: 378 ц

Покрокове пояснення:

Нехай з другого поля зібрали х ц бавовни, тоді з першого поля зібрали (25%=0,25) - (х-0,25х)= 0,75х ц бавовни. З перших двох зібрали (х + 0,75х)=1,75х ц бавовни;

А з третього поля зібрали: (20%=0,2) - (1,75х - 0,2*1,75х)= (1,75х-0,35х)=1,4х ц бавовни.

За умовою:

1,4х- х = 48

0,4х= 48

х=48:0,4

х= 120 ц бавовни зібрали з другого поля;

0,75х= 90 ц бавовни зібрали з першого поля;

1,4х=120*1,4=168 ц бавовни зібрали з третього поля. З трьох полів разом зібрали:

120+90+168 = 378 ц бавовни