Даю 15 балов! із 300 кг насіння льону отримують 144 кг олії скільки кг олії отримають з 225 кг

насіння льону? скільки кілограмів льону потрібно, щоб отримати 4,2 ц олії?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.
1) Пропорция: 300 г семян - 100%
                         144 кг масла - х%
х = 144 * 100 : 300 = 48% - процентное содержание масла в семенах льна;

2) 48% = 48/100 = 0,48
225 * 0,48 = 108 (кг) - столько масла получится (48%);

3) 1 ц = 100 кг
420 : 0,48 = 875 (кг) - столько семян потребуется.

Ответ: 108 кг масла; 875 кг семян.