Із 300 кг льону отримують 144 кг олії. Скільки кг олії отримають із 225 кг насіння льону?Скільки кг

насіння льону потрібно, щоб отримати 4,2 ц олії?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Макс.

1) Пропорция: 300 кг семян - 144 кг масла

                         225 кг семян - х кг масла

х = 225 · 144 : 300 = 108 (кг) - столько масла получится;

2) 4,2 ц = (4,2 · 100) кг = 420 кг

Пропорция: 300 кг семян - 144 кг масла

                     х кг семян - 420 кг масла

х = 300 · 420 : 144 = 875 (кг) - столько семян потребуется.

Вiдповiдь: 108 кг масла и 875 кг семян.