Із 300 кг насіння льону отримують 144 кг олії.Скільки кг олії отримують із 225 кг насіння

льону.Скільки кг льону потрібно щоб отримати 4,2 центнера олії

Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Кирилл.
Пропорция
300-144
225-х
х=225*144/300=108кг

4,2ц=420кг
300-144
х-420
х=420*300/144=875кг